Strona główna
Gliwice Curling Cup III
Gliwice Curling Cup III
Data
Od: 11.11.2016
Do: 13.11.2016
Lokalizacja
Gliwice
Lodowisko Tafla
ul. Akademicka 29
Liczba drużyn
24
Wpisowe
400 PLN
Zwycięzca
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija

III edycja Gliwice Curling Cup


Lodowisko TAFLA


Akademicka 29, 44-100 Gliwice
Już po raz trzeci pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję Gliwice Curling Cup. Turniej organizowany jest z limitem 24 startujących drużyn. Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przesłane pocztą elektroniczną do wszystkich zainteresowanych drużyn. UWAGA - Utrudnienia w dojeździe do lodowiska
Informujemy, że ze względu na budowę nowych dróg dojazdowych do Hali Gliwice, zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie lodowiska TAFLA, ulica Akademicka na odcinku prowadzącym do lodowiska TAFLA została mocno rozkopana i w dużej części pozbawiona asfaltu. Choć dojazd do lodowiska od strony Politechniki Śląskiej jest możliwy (trasa nr 1 na mapie), to jednak znacznie lepszym rozwiązaniem będzie dojazd od strony ul. Panewnickiej (trasa nr 2).


Mapkę z sugerowanymi trasami dojazdu znajdziesz TUTAJ.
W tym roku podczas turnieju zachęcamy do zatrzymania się w http://hotelsilvia.pl/" target="_blank">Hotelu Silvia Gold w Gliwicach.


Dla uczestników, przygotowane zostały specjalne ceny:


Pokój jednoosobowy - 130pln
Pokój dwuosobowy - 170plnW cenie pokoju śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.


Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta Gliwice. Tutaj również odbędzie się oficjalny bankiet turnieju.

 

Organizator
Partnerzy
Sponsorzy
Patronat medialny