Drużyny
Polska Liga Curlingu Mężczyzn 2021
AZS Hertman-1648

AZS Hertman

  • Paweł Hertman (skip)
  • Piotr Świeszek (vice)
  • Paweł Frynia
  • Marcin Senderski
  • Tomasz Pluta (Alt.)
AZS Szewczyk-1658

AZS Szewczyk

  • Maksymilian Szewczyk (skip)
  • Mateusz Grymel (vice)
  • Arkadiusz Polak
  • Michał Kozioł
  • Dominik Szmidt (Alt)
Baraż 1-1652

Baraż 1

  • Marcin Gawlas (skip)
  • Krzysztof Nowak (vice)
  • Paweł Kuśka
  • Paweł Klos
  • Janusz Tomica (Alt.)
Baraż 2-1674

Baraż 2

  • Tomasz Bartczak (vice)
  • Krystian Pokusiński (skip)
  • Jakub Dąbrowski
  • Tomasz Heese
  • Adrian Pokusiński (Alt.)
DKC Kubik-1665

DKC Kubik

  • Paweł Kubik (skip)
  • Krzysztof Mazurski (vice)
  • Piotr Kuszka
  • Robert Staroń
DKC Pietrzak-1666

DKC Pietrzak

  • Bartosz Pietrzak (skip)
  • Kamil Chmielewski (vice)
  • Łukasz Tomaszek
  • Jacek Tomaszewski
KKC Gieleciak-1659

KKC Gieleciak

  • Michał Gieleciak (skip)
  • Krzysztof Subik (vice)
  • Adam Obuchowicz
  • Wojciech Tomsia
KKC Kawecki-1649

KKC Kawecki

  • Krzysztof Kawecki (skip)
  • Krzysztof Bąk (vice)
  • Arkadiusz Solecki
  • Sebastian Chojnacki
  • Grzegorz Chojnacki (Alt.)
KKC Marek-1650

KKC Marek

  • Marcin Marek (skip)
  • Michał Chudziński (vice)
  • Łukasz Pryczkat
  • Paweł Świątkowski
KSW Rokita-1651

KSW Rokita

  • Jacek Rokita (skip)
  • Krzysztof Świątek
  • Damian Herman (vice)
  • Rafał Krystkiewicz
  • Bartosz Porwisz (Alt.)
MCC Gęśla-1667

MCC Gęśla

  • Kamil Gęśla (skip)
  • Maciej Skoczek (vice)
  • Paweł Aderek
  • Franciszek Komsta
  • Jan Sędek (Alt.)
  • Michał Gęśla
MCC Stolarek-1653

MCC Stolarek

  • Rafał Stolarek (skip)
  • Kamil Suchożebski (vice)
  • Mateusz Marcinkowski
  • Dawid Mucha
  • Marcin Madej
MCC Stych-1656

MCC Stych

  • Konrad Stych (skip)
  • Krzysztof Domin (vice)
  • Marcin Ciemiński
  • Bartosz Łobaza
MCC Tarczyński-1668

MCC Tarczyński

  • Tomasz Tarczyński (skip)
  • Grzegorz Sobczak (vice)
  • Aleksander Błaszak
  • Michał Niedziela
  • Tomasz Korolko (Alt.)
POS Daszkowski-1669

POS Daszkowski

  • Michał Daszkowski (skip)
  • Łukasz Waszek (vice)
  • Radosław Grad
  • Mariusz Włodarski
  • Michał Matusiak (Alt.)
POS Dyderski-1660

POS Dyderski

  • Kacper Dyderski (skip)
  • Jakub Bartczak (vice)
  • Szymon Figatowski
  • Marcin Pękala
POS Frynia-1670

POS Frynia

  • Antoni Frynia (skip)
  • Bartłomiej Mosiołek (vice)
  • Kacper Mucha
  • Jan Witkowski
  • Jan Idzikowski (Alt.)
  • Filip Wojciechowski
POS Gowin-1671

POS Gowin

  • Krzysztof Gowin (skip)
  • Marek Malinowski (vice)
  • Krzysztof Agaciak
  • Piotr Idzikowski
  • Remigiusz Pękala (Alt.)
  • Grzegorz Koch (Alt.)
POS Kowalski-1661

POS Kowalski

  • Krzysztof Kowalski (skip)
  • Tomasz Dyderski (vice)
  • Tomasz Kijanka
  • Andrzej Jędrzejczyk
  • Janusz Sukiennik (Alt.)
POS Szeliga-1672

POS Szeliga

  • Jacek Szeliga (skip)
  • Jacek Szkobel (vice)
  • Cezary Gromek
  • Zbigniew Orłowski
  • Michał Paszek
POS Telak-1654

POS Telak

  • Bartosz Dzikowski (vice)
  • Jeremi Telak (skip)
  • Kasper Knebloch
  • Jan Karolewski
POS Włodarczyk-1655

POS Włodarczyk

  • Aleksander Grzelka (vice)
  • Paweł Włodarczyk (skip)
  • Patryk Paradowski
  • Maksym Grzelka
  • Michael Żółtowski (Alt.)
POS Zakrzewski-1662

POS Zakrzewski

  • Michał Zakrzewski (skip)
  • Piotr Majecki
  • Grzegorz Łabecki (vice)
  • Łukasz Janczar
SCC Światkowski-1663

SCC Światkowski

  • Jacek Światkowski (skip)
  • Maciej Nieżórawski (vice)
  • Waldemar Elwart
  • Adam Michalski
ŚKC Beck-1657

ŚKC Beck

  • Krzysztof Beck (skip)
  • Adam Sterczewski (vice)
  • Maciej Kołodziej
  • Tomasz Majorek
  • Tomasz Zioło (Alt.)
TKC Jakubowski-1664

TKC Jakubowski

  • Bartosz Jakubowski (skip)
  • Paweł Piotrowicz (vice)
  • Mateusz Kulik
  • Sebastian Lichy
  • Radosław Kowalski (Alt.)
WAR Gumiński-1673

WAR Gumiński

  • Grzegorz Szczęsny (vice)
  • Tomasz Gumiński (skip)
  • Michał Maculewicz
  • Nikolay Kinov
  • Piotr Zalewski (Alt.)